,

Sovio Air Fryer – Friteze me Avull – 3.5 Litra – Bli Online

Sovio

8,500L

SOVIO AIR FRYER

Friteze me avull – Sovio Power Air fryer 3.5L

Friteze e cila ju vjen ne ndihme per pergatitjen e vakteve tuaja ne menyre sa me te shendetshme. Nuk eshte me e nevojshme qe te zhysni ne vaj ose yndyrna te tjera. Kapaciteti i shportes 3.5 litra ju mund te beni deri ne 1000gr patate te skuqura dhe 600gr biftek ose mish pule njekohesisht.

Gjithashtu kjo friteze parandalon ngjitjen e ushqimit ne siperfaqe. Perfekte per pergatitjen e mishit, patateve, perimeve  me pak kalori dhe me yndyre. Pergatisni sa hap e mbyll syte vaktet e preferuara pa u shqetesuar per yndyrat, sepse me kete friteze nuk ka me vend per to. Qarkullimi i ajrit te ngrohte, ben te mundur skuqjen e ushqimeve pa i zhytyr ato ne vaj , e duke i bere te shijshme dhe shume krokante. Eshte perfekte per te pergatitur shumellojshmeri gatimesh. Temperatura e saj eshte e rregullueshme.

Cilesimet Kryesore | Friteze me Avull 

-Friteze me kohematje 30 deri ne 60 minuta.
-Termostat i rregullueshem  80℃ deri ne 200.
-Mbrojtje nga mbinxehja.
-Siperfaqe jo ngjitese.
-Material rezistent ndaj temperaturave te larta.
Specifikimet | Power Air Fryer 
Kapaciteti |3.5 litra
Materiali | PVC
Tensioni | 120-240V, 50\60Hz
Fuqia | 1300-1500W
Produkte te shumellojshme ne Ibuy.al | Dyqani juaj online!
SKU: GI-SOVIO-AIR-FRYER Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Sovio

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat