, ,

Fshese Dore me Mikrofiber – Switch N Clean


1,390L

FSHESE DORE ME MIKROFIBER – SWITCH N CLEAN

Fshesa mund të pastrojë çdo dysheme të fortë – të tilla si pllaka, linoleum, parket etj.

Mbledh gjithcka duke përfshirë papastërtitë, ushqimin, qimet  e kafshëve shtëpiake  dhe bulonat madje.

Doreza ergonomike ju jep kontroll të saktë dhe mjaft manovrim për te pastruar nën dollapët, ngrohësit, shtretërit dhe divanet.

Nuk kërkon bateri apo energji elektrike per perdorim.

Pastruesi Switch N Clean  është pa kabuj,  i lehtë ne perdorim.

Nëse jeni duke kërkuar një qasje më të lehtë për pastrimin, fshesa Switch N Clean është krijuar për ju.

Shume lehte e manovrueshme, per te pastruar dhe vendet me te veshtira te shtepise.

Pelhura me mikrofiber mund te lahet ne lavatrice pa problem dhe te riperdoret.

Karakteristikafshese dore manuale ibuy al

Madhësia e paketimit: 10cm x 10cm x 15cm

Koka rrotulluese 360 gradë ndihmon në pastrimin e qosheve.

Dizajn në të dy anët, perdorim 2 ne 1 i lagësht dhe i thatë .

Njëra anë për të pastruar dyshemenë e lagur, ana tjetër për të pastruar dyshemenë e thatë.

Rezistencë e lartë ndaj korrozionit, zvogëlon rritjen e baktereve, i qëndrueshëm dhe rezistent ndaj ndryshkjeve.

Pëlhura zgjat për një kohë shume të gjatë perdorimi.

Duke përdorur një lëvizje ciklonike, furçat anësore kapin dhe tërheqin mbeturinat në brendesi te pelhures.


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: Fshese Dore me Mikrofiber - Switch N Clean Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat