,

Fshese korenti me vakum Fuego SL160

Fuego

7,990L

FSHESE KORENTI ME VAKUM FUEGO

Fshese korenti me vakum Fuego me ene me kapacitet prej 2 litra.

Fuqia multiciklonike e saj do te beje pastrim te thelle ne cdo cep te shtepise pa lene mbrapa asnje papasterti.

Ena e saj eshte transparente per te pare sasine e grumbulluar te pluhurit.

Dizajn ergonomik i dorezes kapese e ben me te lehte per ta levizur dhe transportuar.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al 

SKU: C-3530799 Kategori: ,
Pesha1 g/kg
LLoji

Fshese korenti

color

E bardhe

brands

Fuego

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat