, ,

Fshese korenti me filter HX-2019 1000W

Te ndryshme

4,800L

FSHESE KORENTI ME FILTER HX-2019 1000W

Fshese korenti me filter te nderrueshem dhe ene me kapacitet te larte prej 2l.

Ky filter vjen me teknologjine e ndarjes se pluhurit dhe papastertise per nje performance optimale e vakumit

Ena e saj eshte transparente per te pare sasine e grumbulluar te pluhurit.

Furce rrotulluese per pastrim te lehte te dyshemese dhe gjithashtu do t’ju ndihmoje te pastroni nen shtreter, divane dhe vende te veshtira per t’u arritur.

Dizajn ergonomik i dorezes kapese e ben me te lehte per ta levizur dhe transportuar.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: L-2120208 Kategori: , ,
Pesha2 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Red

LLoji

Fshese korenti

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat