,

Ftohese ajri Elektra per shtepi ne shitje online

Elektra

Ftohes ajri Elektra shume praktik fale permasave te tij,  mund te perdoret edhe ne hapesira te vogla. Me disa modalitete shpejtesie, per te zgjedhur freskine qe ju nevojitet.

1,990L

FTOHES AJRI ELEKTRA PER SHTEPI

Ftohes ajri shume praktik fale permasave praktike te tij, ventilatori Elektra mund te perdoret edhe ne hapesira te vogla.

Ky ventilator eshte i pajisur me rrjete  per te lejuar nje shperndarje me te madhe te ajrit rrethues.

Me disa modalitete shpejtesie, per te zgjedhur freskine qe ju nevojitet.

Ftohesi Elektra do te jete zgjidhja me optimale ne freskimin e ambientit, duke kursyer edhe energjine elektrike gjithashtu.

Me nje motorr te fuqishem dhe baze te qendrueshme gjate perdorimit, freskuesja e ajrit prodhon me pak dridhje.

Baza e ventilatorit do te siguroje qendrueshmeri te larte gjate punes dhe do te parandaloje renies e saj.

Pastrohet dhe zhvendoset lehtesisht fale dizajnit te tij.


Nje game e gjere produktesh online ne iBuy.al – Qendra juaj e sigurte tregtare

SKU: C-511215 Kategori: ,
Pesha1 g/kg
brands

Elektra

LLoji

Ngrohese

color

E bardhe

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat