,

Furre thonjsh me llambe UV 36W nail lamp

Te ndryshme

1,700L

FURRE THONJSH ME LLAMBE UV 36W

Furre thonjsh me llambe UV projektuar per te thare xhelin e thonjve.

Ai permban kater llamba UV me jetegjatesi CFL  per perdorim afatgjate.

Dizajni maksimal i reflektimit UV me reflektor te teknologjise se larte than njetrajtesisht dhe shpejt thonjte.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al

SKU: H-9876981 Kategori: ,
Pesha0.5 g/kg
LLoji

Furre per thonj

brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat