, ,

Gaming Keyboard And Mouse AN 300

iMice

2,600L

GAMING KEYBOARD AND MOUSE AN 300

Tastiere iMice se bashku me mouse- in.

Te perbera prej materiali plastik i kombinuar me metal cka e ben tastieren, gjithashtu dhe mousin shume rezisent.

Ne tastiere gjenden plot 104 butona.

Jane te papershkrueshme nga uji.

Jane pajisje luminous, qe do te thote se gjate nates shkelqejne dhe kane disa ngjyra te theksuara e te larmishme.

Perdorimi i mousit do jete shume i thjeshte per ju pasi ai rreshqet lehtesisht.

Lidhen me kompjuterin me ane te fishave.

Karakteristika

Modeli: AN-300

Lloji: Seti i Lojërave

Ndërfaqja e tastierës: USB

Ndërfaqja e mouse: USB

Rezolucioni fotoelektrik: 3200dpi

I perdorshem per: shtëpi, lojëra, zyra

Gjatësia e rreshtit: tastiera 1.3M mouse 1.8M (m)

Madhësia e produktit: tastiera 442x133x30MM / mouse 130x88x40MM

Pesha e produktit: tastierë 510G / mouse 149G

SKU: Colorful Gaming Keyboard AN-300 Kategori: , ,
brands

iMice

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat