,

Geemy GM 7006 – Makine depilimi per femra

Geemy

 • Makine depilimi me disa funksione.
 • E pajisur me kapak mbrojtes per secilen koke.
 • E pershtatshme  per cdo pjese te trupit.

1,900L

MAKINA 4NE1 PER DEPILIM GEEMY 7006

Makina perfekte për heqjen e qimeve nga zona  e bikinit, sqetullave dhe këmbëve.

Ndryshe nga pajisjet e tjera te cilat marrin kohe dhe shkaktojne dhimbje.

Ky depilator kursen kohen tuaj dhe shkul qimen pa dhimbje. 

DEPILATORI PER FEMRA ME 4 FUNKSIONE 

Forma mjaft e pershtatshme dhe praktike e depilatorit ben me te lehte perdorimin e tij. Vjen ne paketim me 4 koka te cilat ndryshohen shpejt dhe lehte.

Koka kryesore është e projektuar për depilim me cilësi të lartë. Ka nje  kokë rroje me teh të dyfishtë. Gjithashtu ka pjesen për të hequr kallotdhe lëkurën e ashpër në këmbë.

Punon me bateri te rikarikueshme  dhe perdoret pa problem ne lekure te lagur apo dhe te thate.

Ne paketim do te gjeni nje furce shtese, per pastrimin e hundeve.

 

 Specifikat e depilatorit:makine femrash depilator bli online ne ibuy al

 • Ka te perfshira 4 koka me  funksione te ndryshme.
 • Tensioni: 220-240V
 • Frekuenca: 50-60 Hz
 • Perdoret ne lekure te lagur dhe te thate
 • Koha e  karikimit : 8 orë
 • Koha e perdorimit:45-50 minuta
 • Furce pastrimi per pushin e hundes.
 • Koke per rregullimin e thonjeve.
 • Koke per pastrimin e kembeve.

 

 

Blerje Online ne iBuy.al – Bli Mire dhe Lire – Transport ne te gjithe Shqiperine! 

SKU: geemy gm 7006 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Geemy

color

White & Rose

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat