,

GM 7002 | Depilator Gemei per heqjen e qimeve tek femrat


  • Marka: Gemei.
  • Modeli: GM 7002.
  • I perbere me tre aksesore te ndryshme.
  • Me dy nivele shpejtesie.
  • Gjendet ne ngjyre e kuqe.

1,990L

DEPILATOR GEMEI PER FEMRAT GM-7002

Depilatori Gemei GM-7002 per femrat eshte makine per pqastrimin e qimeve me e mire ne treg. Ajo heq ne menyre perfekte per vetem nje kalim te gjitha qimet, sidommos ato qe gejdnen nen lekure. Per te veshur cdo gje qe deshironi, te shijoni pishinat edhe detin por mbi te gjitha ta ndiheni e perkedhelur nga lekura juaj porosite tani online ne iBuy.al

MAKINE DEPILIMI PER FEMRAT 

depilator femra heqje qimesh bli online iBuy al

 

Makine depilimi per pastrimin e qimeve ne te gjithe trupin tek femrat e cila  perbehet nga tre aksesore te ndryshme.

Aksesoret ose ndryshe kokat heqese jane ideaur per depilimin me shkulje,prerjen e qimeve edhe per trajtimin e kallove apo qelizave te vdekura.

Depilatori eshte i perbere me 32 piskatore me tehe te dyfishta ku behet e mundur heqja e qimeve me gjthe rrenje.

Pershtatet me cdo kontur te fytyres tuaj dhe llojeve te ndryshme te lekures.

Nuk shkakton alergji apo irritime ne lekure. 

I perbere me dy nivele shpejtesie.

Arrin te punoje 45 minuta pasi ka marre karikimin e plote.

Bli Online ne IBuy.al me cmimin me te lire edhe cilesine maksimale | Paguaj ne dorezim.

SKU: GM-7002 Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
LLoji

Depilator

color

Red

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat