,

Makine depilimi per Femra Flawless Legs – Shitje Online


 • Kutia permban:
 • Pajisjen
 • Furcen per pastrim
 • Kabllon e karrikimit
 • Manualin e perdorimit

 

2,300L

Makine depilimi per Femra Flawless Legs

Makine depilimi per Femra Flawless Legs – Shitje Online

 • Tehe preres se cilesise se larte, te lare ne ar 18 K
 • E projektuar per heqjen e qimeve ne zonen e bikinit, krahut, kembeve , kycit te kembeve dhe cdo zone tjeter te ndjeshme
 • E pajisjur me drita LED qe lehtesojne identifikimin e qimeve
 • Heq qimet deri ne thellesi
 • Pa dhimbje, prerje dhe acarim te lekures
 • E pershtatshme per te gjitha llojet e lekures
 • I jep lekures shkelqim dhe butesi maksimale
 • Fuqia: 5  Watt
 • Pesha : 180 gr
 • Ngjyra : White & Rose Gold
SKU: GI-depilator-flawless legs Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Depilator

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat