,

Kondicioner KFC-818B – Ngrohese Ajri me uje Fuego

Fuego

  • Marke : Fuego.
  • Modeli : KFC-818B.
  • Hapesira qe ze : 20-25 m.
  • Madhesia : 44cmx37cmx81cm.
  • Fuqia : 65Watt /2000Watt.
  • Tension : 220-240Volt.
  • Frekuence : 50Hz.
  • Kapaciteti: 10 L.

9,900L

KONDICIONER FUEGO – NGROHES KFC-818B 

Kondicioner ngrohes Fuego kfc -818B – Online ne Ibuy

Freskuese ajri me tre nivele shpejtesie e ben ambientin tuaj te kete temperaturen qe ju deshironi.

Me termostatin e rregullueshem kete ftohes ajri e perdorni  gjate gjithe vitit duke ju dhene temperature te fresket  ne vere edhe temperatura te nxehta gjate dimrit.

Ngrohes  Fuego kondicioner KFC-818B eshte zgjedhje perfekte per cdo ambient te qendrimit tuaj.

Ky ngrohes dhe ftohes portabel punon me një sistem ftohje avullues, mjafton te shtoni ujë të ftohtë,  në rezervuarin e brendshëm dhe do jape ajer te ftohte jashte tij.

FUEGO AI COOLER – NGROHES AJRI ME UJE

Ftohës dhe ngrohes ajri me strukturë ABS dhe permasa kompakte që nuk kërkon tub lidhës ose mbështetje të jashtme.

Material eko-miqësor i përshtatshem per perdorim shtepiak, qe nuk than ajrin.

Ka tre opsione dhe mënyra zgjedhje per temperaturen qe deshironi: fllad normal, te ngrohte dhe te ftohte.

Ftohjen, ky kondicioner e realizon me ane te kristaleve te akullit dhe teknologjise se humidifikimit.

Ai i ndryshon temperaturat pa e thare ajrin e ambientit duke qene se punon me depozitet uji i cili ndihmon qe ajri ne ambientitn tuaj mos te zhduket.

Depozite uji me kapacitet 10 litra.

Rezervuari i ujit mund të hiqet plotësisht për tu pastruar lehtë dhe vendosur prape.

ngrohes ajri fuego kfc ibuy alKa permasa shume te pershtatshme per cdo ambient : 44cmx37cmx81cm.

Me  fuqi te konsiderueshme  nga 65W deri ne 2000W, mund te ngrohe ne shume pak kohe ambientet tuaja ndryshe nga ngrohesit e tjere.

Kurseni jo vetem shpenzimet e teperta ne blerjen e ngrohesave te kushtueshem por dhe energji elektrike me kete kondicioner portativ.

Nivelet e shpejtesise se ftohjes apo ngrohjes jane tre, e ulet mesatare dhe e shpejte.

Ju keni mundesi te zgjidhni nivelin qe i nevojitet ambientit tuaj dhe ta ndryshoni ate ne menyren më të lehtë për temperaturen perfekte .

Fletet e kondicionerit levizin manualisht dhe ne menyre te njetrajtshme.

Gjithashtu kane nje kend te gjere te ajrimit.

Ftohës ajri tre në nje, lagështues i ajrit, pastrues ajri dhe kondicioner portativ ideal per cdo stine te vitit.

Kondicioneri eshte i pajisur ne bazen e tij me rrota te levizshme, cka ju mundesojne transport te lehte nga nje ambient ne tjetrin.

KONDICIONER ME UJE –  FUEGO KFC-818B 

Kondicioneri ngrohes  ze nje hapesire te vogel te ambientit tuaj, duke u pershtatur keshtu kudo qe ju e vendosni.

Freskuese me uje hapesira e vogel, pesha dhe paisja me rrota e bejne ate lehtesisht te manovrueshem dhe te transportueshem.

Temperaturat e ftohjes jane te ulet deri ne – 1o grade kurse ato te ngrohjes arrijne deri ne 37 grade celcius.

Ftohesi apo ngrohesi Fuego ka nje miniekran ne pjesen e siperme ku ju mund te shihni ne cdo kohe temperaturen ne te cilen ai po punon.

Ngrohesi eshte i projektuar me zhurme te ulet gjate punes, nuk do te shqetesoheni nga zhurmat bezdisese.

Tashme do te keni ajer te ngrohte dhe të ftohte kurdo qe deshironi për ju dhe familjen tuaj.

Cdo stine e vitit tashme do jete e preferuara juaj me kete kondicioner portabel, te cilin mund ta vendosni ne cdo dhome qe do te keni nevoje per ngrohtesi.

Funksioni i fleteve lekundese se ajrit te ketij kondicioneri mundeson shperndajen horizontale te ajrit te ftohte apo te ngrohte ne menyre te barabarte ne te gjithe dhomen.

Përdor dukshëm shume më pak energji elektrike sesa një kondicioner i zakonshem në një dhomë deri në 100m2.

Do te kurseni jo vetem hapesire nga kondicioneret e medhenj me kabuj dhe motorr, por gjithashtu energji elektrike.

Ideal për ambiente te ftohta qe kane nevoje per nje ngrohes.

Sistemi i pajisjes ftohet natyrshëm, me efikasitet dhe me kosto të ulët.

Me sirtar mbajtes komod me kapacitet 10L  të përfshirë.

Kater rrotat në bazë e bëjnë të lehtë lëvizjen në çdo zonë të shtëpisë apo cdo ambient tjeter.

SPECIFIKATftohes ajri fuego kfc 818B bli online ne iBuy al

Ngrohëse dhe Ftohëse 2në1.

Fuqia optimale : 2000 Watt

Nivele shpejtësie: tre.

Kapaciteti i rezervuarit të ujit : 10 Litra

Niveli i temperaturës: 10-37 °C.

Zonë efektive e hapesires : 20-25m²

Termostat.

Ngjyra: E bardhë.

KFC Albania Kontakt iBuy.al


Bli Online ne dyqanin me te mire iBuy.al

SKU: KFC-818B Kategori: ,
Pesha13 g/kg
brands

Fuego

color

E bardhe

LLoji

Kondicioner

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat