, ,

Gur iranian per reduktimin e akneve


  •  Zbardh lekuren
  • Largon aknet dhe njollat
  • Hap poret e lekures
  • Largon lekuren e vdekur dhe e rigjalleron

290L

GUR IRANIAN PER REDUKTIMIN E AKNEVE

Perfitimet e gurit iranian jane bere shume te njohura kohet e fundit.

Guri iranian ndikon ne zbardhjen e lekures, largon aknet dhe njollat nga dielli, hap poret e lekures, largon lekuren e vdekur dhe e rigjeneron.

Perdoret per te gjithe llojet e lekurave.

PERDORIMI

Merrni 1/4 e gurit iranian dhe coptojeni ne copa te imta. Merrni pak uje dhe perzijeni me gurin e coptuar. aplikojeni ne lekure te paster dhe masazhojeni. Me pas shperlani fytyren.

SKU: b2201391 Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat