,

Sapun per aknet – Black Acne Soap – Blerje online

Touch me

750L

SAPUN PER AKNET – BLACK ANCE SOAP

Sapun per aknet – Black ance Soap

Me perberes organik dhe natyral ky sapun ndihmon ne reduktimin e akneve dhe rigjenerimin e lekures. Arome e lehte neutrale.

Efektet:

  • Largon njollat dhe shenjat e akneve nga lekura.
  • Ruan lekuren dhe e pastron ate nga ndotjet duke i dhuruar pasterti.
  • Ka efekt antioksidativ, antibiotik, antimykotik.

Perdorimi | 

Sugjerohet te perdoret ne mengjes dhe ne mbremje, fytyra lahet me uje te vaket dhe sapun duke e shkumuar per disa minuta.Perdoret nga femra dhe meshkujt.

SKU: sapun-per-aknet Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Touch me

LLoji

Sapun

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat