, ,

Hand Pat Food processor – Blender dore manual

Te ndryshme

  • Mjet i shkëlqyeshëm kuzhine për përdorim shtëpiak.
  • E përsosur për prerjen e sallatave, frutave, qepës dhe hudhrës etj.
  • I sigurt dhe i përshtatshëm për përdorim.
  • I lehtë për tu pastruar pas përdorimit.

1,490L

HAND PAT FOOD PROCESSOR – BLENDER DORE MANUAL

Model i ri dhe me cilësi të lartë – Hand Pat Food Processor

Me 3 tehe rrotulluese  hekuri inox ultra të mprehtë për copëtim / grirje të shpejtë dhe madje.

Shtypje manuale me dore.  E përsosur për copëtimin e shpejtë të ushqimit, me bazë kundër rrëshqitjes dhe trup transparent.

Ideale per prerjen e sallatave, perimeve / frutave / qepës dhe hudhrës, prerjen e ushqimeve të ndryshme për fëmijën, copëtimin e bimëve, pesto dhe më shumë.

I sigurt dhe i përshtatshëm për përdorim, duke e bërë përgatitjen e perimeve argëtuese dhe të lehtë.

Pastrohet lehtesisht pas perdorimit, eshtë një mjet i shkëlqyeshëm kuzhine për përdorim shtëpiak.

Shumë i përshtatshëm dhe i shpejtë. Ne vetem disa sekonda ju do te perfundoni prerjen apo grirjen.

Shumë e lehtë për tu çmontuar, thjesht lajeni me ujë rubineti për disa sekonda pasi ta çmontoni.

Specifika: 

Kapaciteti: 2000 ml

Materiali: ABS + PP + PS + S / S + TPR

Karakteristikat: 1. 100% markë e re dhe me cilësi të lartë

Me 3 tehe hekuri inox ultra të mprehtë për copëtim / grirje të shpejtë.

E përsosur për copëtimin e shpejtë të ushqimit, me bazë kundër rrëshqitjes dhe trup transparent.

 

 

SKU: food-processor Kategori: , ,
brands

Te ndryshme

color

Transparente

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat