,

Hekur rrobash me avull – Bosch BO 668

Bosch

2,900L

HEKUR RROBASH ME AVULL BOSCH BO 668

Hekur rrobash me avull Bosch.

Trupi praktik dhe i lehte i kesaj pajisje eshte projektuar per me teper prakticitet dhe lehtesi gjate hekurosjes se rrobave tuaja.

Hekuri Bosch BO-668 ka nje fuqi prej 2200 vat duke qene gati per perdorim shpejt, te prodhoje nje sasi te konsiderueshme avulli dhe ta nxjerre jashte vazhdimisht ose nen presion.

Veshje unike qeramike per mbrojtje maksimale te rrobave.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: f-09876543 Kategori: ,
Pesha0.6 g/kg
brands

Bosch

color

Blu

LLoji

Hekur me avull

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat