,

Honey D+ Bronho – Mjalt me veti kuruese – Bli Online

Honey D+

2,950L

HONEY D+ BRONHO

Mjalt me veti kuruese Honey D+ Bronho 3IN1

Benefitet nga perdorimi i tij | 

 • Ndihmon ne qetesimin e bronkiti.
 • Rregullon problemet e rrugeve te frymemarrjes si kollitje, ftohje kronike, dhimbje te fytit, grip, rrjedhja e hundes, azma etj.
 • Kuron kollen e thate.
 • Nxit rritjen e qelizave te reja dhe sherimin e indeve te demtuara.
 • Rregullon temperaturen e trupit.
 • Rregullon presionin e gjakut.
 • Rrit rezistencen ndaj infeksioneve.
 • Stabilizon sistemin nervor.
 • Ngadaleson zhvillimin e baktereve qe shkaktojne semundje.
 • Pastron melcine.
 • Redukton fryrjen dhe enjtjen e barkut.
 • Antioksidant i forte dhe anti-kancerogjen.
 • Kuron Tiroidet.

  Perdorimi |
  Ne mengjes dhe ne mbremje mund te konsumoni nje luge kafeje te tretur ne filxhan me nje luge gjelle uje te ngrohte.

Sasia | 1kg

SKU: honey-d+ Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Honey D+

LLoji

Mjalt

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat