,

Ibrik elektrik per kafe dhe caj Mylong MY 6001

Te ndryshme

2,890L

IBRIK ELEKTRIK PER KAFE DHE CAJ

Ibrik elektrik per kafe dhe caj me kapacitet 6 litra.

Bere nga materiale rezistente inoks per perdorim afatgjate.

Zgjedhja perfekte per t’ju dhene uje te nxehte, ose per te bere kafe dhe caj sa here qe deshironi.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: f-09876554 Kategori: , Etiketa: ,
Pesha0.3 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

IBRIK

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat