, ,

Joyroom JR-A20 – Karikues me Wireless

Joyroom

  • Joyroom JR-A20 Mini Karikues Wireless
  • Karikues i shpejtë  për iPhone Samsung Huawei Xiaomi Universal
  • Hyrje Usb
  • Karikues portativ me Wifi

1,990L

JOYROOM JR-A20 – MINI KARIKUES WIFI

Mini karikues te cilin mund ta merrni kudo me vete – Joyroom

Nuk keni pse shqetesoheni me nese telefoni juaj nuk ka karikim, pasi me karikuesin me wireless celulari mund te karikohet shpejt.

Ka nje dizajn portativ, mbrojtje automatike per nje karikim te sigurt dhe te plote.

Shmang gjithashtu mbinxehjen e telefonit gjate karikimit. Mbrojte inteligjente nga temperatura e cila nuk e dëmton pajisjen tuaj.

Mini karikuesi fiket automatikisht për të zgjatur jetën e baterisë.  Gjithashtu suporton airpods me nje karikim te plote per rreth dy ore.

Specifika

Marka: Joyroom
Modeli: JR-A20
Ngjyra: E kuqe, E zeze
Materiali i produktit: aliazh zinku
Funksioni Tregues i Mbështetjes: Po
Ndërfaqja:  mikro USB
Hyrja : 5V-2A 9V-2A
Dalja : 9V-1.67A 5V-1A
Fuqia : 10W (maksimum)
Pesha neto: 123g


Porosit tani -Bli mire dhe lire ne iBuy.al

brands

Joyroom

color

Black, Red

Fuqia

10 w

Modeli

JR-A20

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat