,

Joyroom JR-Ok1 | Mbeshtetese universale per celularin


  • Material ABS .
  • Me rrotullim deri ne 360 grade.
  • Drejtohet shume lehte me dore.
  • perputhet me shtepine, zyren dhe makinen.
  • Gjendet ne ngjyre te zeze.

1,500L

JOYROOM JR-OK1 – MBAJTESE PER CELULARIN

Mbeshtetese celulari JoyRoom JR-Ok1 e cila pershtatet me cdo celular edhe makine.Joyroom JR OK1 mbajtese celulari produkt bli online dyqan taxi

Drejtohet deri ne 360 grade edhe ne cilindo drejtim.

Paisja eshte e perbere nga materiali i plastikes ABS shume cilsore dhe me kapese qe e fiksojne me teper celularin duke i dhene atij nje mbeshtetje me te sigurt.

Me nje dizajn shume te vogel i cili nuk bie ne sy por shume modern.

Nuk ju ze hapesiren perkundrazi e kursen edhe behet me praktik.

Kunder rreshqitjes dhe ka nje qendrim shume te fiksuar mbi siperfaqe.

Nuk e gervisht apo e demton makine si edhe celularin tuaj.

Perdoret lehtesisht edhe me nje dore.

Bli mire, Bli Online ne iBuy.al | Paguaj ne dorezim

SKU: K-200720-0011 Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
color

Black

LLoji

Mbajtese Celulari

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat