, ,

Kabell Karikimi Long Roam U37 | Data Cable Hoco

Hoco

690L

Long Roam U37 | Data Cable Hoco

Kabell Karikimi Long Roam U37 | Data Cable Hoco

Fishe USB e projektuar me materiale cilesore aliazh alumini, TPE me cilesi te larte. Prodhuar me materialet me te mira per te dhene nje performnce te shkelqyer si ne karikim por dhe ne transmetimin e te dhenave.
Fleksibel dhe mjaft i lehte, ne gjatesi te pershtatshme per te mos krijuar ngaterresa. Elasticiteti i tij siguron dhe jetagjatesine e tij pavarsisht konsumit te perditshem.
 
Specifikimet |
Marka: Hoco
Modeli: U37 Type C
Gjatesia: 1.2m
Dalja: 2A
Ngjyra: E zeze dhe e kuqe
SKU: long-roam-usb-cable-hoco-u37 Kategori: , ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Hoco

LLoji

Fisha

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat