,

KALE 1701 – Shtrydhese frutash manuale

KALE

  • Strukture me baze te qendrueshme
  • Rezistente ndaj konsumit
  • Dizajn praktik dhe komod

6,900L

KALE 1701 – SHTRYDHESE FRUTASH MANUALE 

Shtrydhni fruta dhe perime ne vetem pak sekonda . Perfitoni lengje te shijshme dhe te shendetshme per organizmin.

Kjo shtrydhese ju fron sasine maksimale te lengjeve nga shtrydhja e frutave dhe perimeve.

Ruan te gjitha vitaminat dhe vlerat ushqyese te frutave, agrumeve dhe perimeve edhe ne formen e tyre te lengshme.

Ka perdorim manual, nuk kerkon energji elektrike.

Material i cilesise se larte me pjese alumini i cili nuk ndryshket me kalimin e kohes.

E lehte dhe praktike per tu pastruar.

Me kete shtrydhese ju nuk  do te shperdoroni ushqimin, frutat dhe perimet apo mbetjet e tyre te cilat mund ti perdorni ne supe apo gjelle. 

Eshte teper praktike dhe e thjeshte ne perdorim. Rezistente ndaj konsumit.shtrydhese frutash blerje online ibuy al

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Bli mire dhe lire – Bli ne iBuy.al!

 

SKU: shtrydhese-manuale-kale Kategori: ,
brands

KALE

LLoji

Shtrydhese

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat