, , ,

Kamer monitoruese IP66 per shtepine ne shitje – Bli Online

Te ndryshme

  • Jep pamje te qarta edhe cilesore.
  • E persosur per hapesira te gjera.
  • Distanca qe kap pamje eshte deri ne 60 m.
  • Perbehet me 6 drita LED.
  • Vendoset ne ambiente te jashtme edhe te brendshme.

5,900L

KAMER MONITORUESE IP66 PER SHTEPINE 

Kamer e cila eshte ideuar per ambiente te jashtme edhe te mbyllura.

Kap pamje cilesore deri ne nje distance prej 60 metrash.

Perfekte per t’u vendosur ne hapesira te medha.

Imazhe perfekte edhe gjate nates.

Ate ju mund ta komadoni nepermjet celularit, PC edhe Tv suaj.

JEp sinjale sapo sheh objekte te dyshimta qe i ofrohen ambientit qe po monitoroni.

Perberja me drita LED.

SPECIFIKAT

Suporton telefonat e tille si :Android, iPhone, Windows mobile.

Kapaciteti : 64 GB.

Rezolucioni i kameres  se vezhgimit : 1080P.

Me aftesi zmadhuese eshte deri ne 4X.

Temperaturat qe u reziston -20 grade celcius edhe 60 grade celcius.

Fuqi : 60 W.

Tension : 110 – 240Volt.

Frekuence : 50-60Hz.

Bli Online ne iBuy.al | Zgjidh mire dhe lire !

Pesha0.2 g/kg
color

Black with White

brands

Te ndryshme

LLoji

Kamer

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat