,

Kamer sigurie per shtepine Xiaovv Q12


 • Kamer sigurie per ambientet e shtepise
 • Kapaciteti i rrotullimit deri ne 355 grade
 • Vizioni i nates
 • Kendi i shikimit: 110º
 • Rezolucioni: 3 MPx
 • Cilesia e imazhit: 2K HD
 • Furnizimi me energji elektrike: USB Lloji C
 • Permasat: 109 x 77 x 77 mm
 • Pesha: 170 g

3,490L

Kamer Xiaovv Q12

Kontrolloni ambientet e shtepise suaj ose te zyre kudo qe te ndodheni.

Kamera e sigurise Xiaovv eshte kamer e teknologjise se fundit.

Kamera ka dizajne modern dhe forme si kotele.

Ka nje rezolucion te larte deri ne 2K.

Ka kend shikimi 110grade deri ne 360 grade.

Zbulon dhe dedekton levizjet e dyshimta.

Ju mund te keni privatesine tuaj pasi mund kamera ka nje mbulese qe imazhi te mos shihet.

LIDHENI ME TELEFONIN TUAJ

Per te komunikuar me ju, Xiaovv Q12 i ri ka nje lidhje WiFi te integruar 2,4 GHz.

Kur te instaloni Xiaovv APP ne smartphone tuaj, do te merrni imazhet ne telefonin tuaj dhe madje mund te komunikoni me njerezit ne anen tjeter fale komunikimit te tij te dyanshem. Ju do te kontrolloni ambientet tuaja nga kudo ndodheni

PAMJE E QARTE GJATE NATES

Kamera ofron nje pamje te qarte gjate nates.

Fale rrezeve infra te kuqe  kamera jep pamje me cilesi te larte.

Lidhja permes wifi dhe lidhetdrejteperdrejte me telefonin tuaj.

Ne momentin qe kamera dedekton dicka, ju vjen direkt ne telefonin tuaj.

Lidhje:  WiFi 2.4 Ghz
Komunikimi i dyanshem
Ruani imazhet në cloud ose ne karte SD (deri ne 128 GB)

Video:
Formati i kodimit: H.265
Zbulimi i levizjes me AI
Alarmet e njoftimeve
APP Xiaovv

SPECIFIKAT

 • Furnizimi me energji elektrike: USB Lloji C
 • Permasat: 109 x 77 x 77 mm
 • Pesha: 170 g
 • Kapaciteti i rrotullimit deri ne 355 grade
 • Vizioni i nates
 • Kendi i shikimit: 110º
 • Rezolucioni: 3 MPx
 • Cilesia e imazhit: 2K HD

Ne paketim perfshihet:
1 Kamera sigurie Xiaovv Q12
1 pershtates energjie
1 Baze
1 qese me vida
Manuali i perdoruesit

SKU: i22675990 Kategori: ,
Pesha1.7 g/kg
Përmasa10.9 × 7.7 × 7.7 cm

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat