Kamer sigurie Xiaomi Xiaovv Smart PTZ


  • Kamera IP Xiaomi Xiaovv 2K me kënd shikimi 360 grade horizontalisht dhe 108 grade vertikalisht
  • Lidhje permes Wi-Fi.
  • Pamje te qarta per naten fale rrezeve infra te kuqe.
  • Dimensionet e pajisjes janë 80x80x110 mm
  • Kamera ka hapsire per karte memorie deri ne 128 GB.
  • Punon me energji elektrike permes portes USB.

3,990L

KAMER XIAOMI XIAOVV SMART PTZ

Kamerat ofrojne sigurine e shtepise suaj.

Ideale per te kontrolluar shtepine ne kohe reale kudo qe te ndodheni.

Xiaomi Xiaovv PTZ camera 2K

Kamera Xiaomi Xiaovv 2K FHD ofron kend te gjere shikimi dhe dedekton levizjet ne kamer.

Kamera ka hapsire per karte memorie microSD dhe regjistron deri ne 128 gb.

Zbulon aktivitet te dyshimte dhe dergon sinjal menjehere ne telefonin tuaj.

Kamera dergon foto me cilesi te larte dhe te qarte ne momentin qe ka levizje te dyshimta ne ambient dhe gjithashtu regjistron video si gjate dites ashtu edhe gjate nates.

Prania e inteligjences artificiale ben te mundur dallimin midis levizjeve te kafsheve, pemeve dhe levizjeve te njeriut. Parandalon alarme e rreme pasi vetem kur nje person kapet ne kornize vjen alarm ne telefonin tuaj.

Pamje te qarta per naten fale modulit me infra te kuqe me gjatesi vale 940 nm .

Dizajni dhe funksionimi  i kameres

Поворотная IP-камера Xiaomi Xiaovv Smart PTZ Camera 2K (XVV-3630S-Q8)

Kamera eshte e pajisur me Wi-Fi 802.11b/g/n 2.4 GHz, module Bluetooth dhe telekomanda mbeshtetet permes aplikacionit Mi Home.

Ky aplikacion ofron akses ne cilesime te ndryshme: funksioni i nje rrotullimi rrethor te kameres dhe shikimi i skedareve te ruajtur.

Sinkronizimi eshte i mundur me pajisjet me Android 4.4 e lart dhe IOS 9.0 e me te larte.

Te dhenat e regjistruara ruhen ne karte microSD te instaluar.

Kamera mbeshtet komunikimin me pajisje inteligjente si asistenti zanor XiaoAI dhe televizoret Xiaomi.

Ai gjithashtu mbeshtet shikimin ne distance nga pajisje të shumta.

Pjesa e siperme e kameres mund te rrotullohet 360 grade horizontalisht dhe 108 grade vertikalisht keshtu ofron pamje te gjithe ambientit.

Kamera ka hapsire per karte memorie mikroSD deri ne 128 gb per te ruajtur imazhet tuaja.

Mund te fshini imazhet e meparshme per te zvendesuar me te tjera ose te vendosni nje karte te re.

Kamera mund te vendoset mbi nje siperfaqe te sheshte ose mund ta vendosni ne mur.

Prania e inteligjences artificiale ben te mundur dallimin midis levizjeve te kafsheve, pemeve dhe levizjeve te njeriut. Parandalon alarme e rreme pasi vetem kur nje person kapet ne kornize vjen alarm ne telefonin tuaj.

 

SKU: i22675991 Kategori:
Përmasa0.8 × 0.8 × 11 cm

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat