,

Kamer vezhgimi HD me Wireless dhe bateri

Te ndryshme

9,900L

KAMER VEZHGIMI HD ME WIRELESS

Kamer vezhgimi HD per ambientet e zyres , shtepise, ose ambientet e jashtme.

Kamera ofron lidhje wireless dhe nuk ka nevoje per energji elektrike. Ajo me punon me bateri me kapacitet 6000mAh.

Kjo kamer ka te integruar nje mikrofon per komunikim te dyanshem, gjithashtu lidhet me telefonin tuaj me WiFi.

Dergon ne kohe reale foto dhe video dhe arrin te masi edhe temperaturen e njeriut.

KAMER SIGURIE ME BATERI 

Kamera e sigurise ka nje mbulese te papërshkueshme nga uji dhe kjo ben qe kamera te funksionoje me mire ne kushte te ndryshme te motit.

Rezolucioni 1080p: Pastron cilesine e fotos.

Zmadhim dixhital 4X, ne menyre qe te shihni me shume detaje.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: i-2120714 Kategori: ,
Pesha0.5 g/kg
brands

Te ndryshme

color

White

LLoji

Kamer

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat