,

Kamer Xiaovv PTZ Dome


 • Kamera sigurie PTZ Dome.
 • Kend veshtrimi horizontal 355 grade.
 • Mundesohet me kabllo microUSB.
 • Module infra te kuqe per naten.
 • Distance shikimi 15m.
 • Rezolucion 1080p.
 • Me audio dhe mikrofon te integruar.
 • Lidhje me vale nepermjet Wi-Fi.
 • Hapsire per karte memorie deri në 128 GB.
   

3,990 L

KAMERA XIAOVV PTZ DOME

Kamera sigurie Xiaomi mbron ambientet tuaja.

Mbulon ambientet tuaja me distance deri ne 15 m2 dhe monitorim 360° .

Dedekton levizjet e dyshimta dhe eshte me sisteme alarmi.

Kamera me rezolucioni 1080p, 2 megapiksel lejon qe fotografia te ruaje me shume detaje.

Mund ta vendosni ne ambiente te brendshme dhe te jashtme ( ne zona ku nuk e kap lageshtira).

Kamera dergon alarm me foto ne telefonin tuaj dhe ju ndihmon ju per te vepruar me shpejt ne rast rreziku.

SPECIFIKAT

Marka: XIAOVV
Standardi i kompresimit të videos: H.265/20FPS
Grila elektronike: automatike
Reduktimi i zhurmës: 2D, 3D
Drita infra te kuqe: 4 drita infra te kuqe
Struktura e sistemit: sistemi i integruar Linux, struktura e çipit ARM
Çipi: AK3918E
Lente: 3.6 mm
Fusha e shikimit: 110°
Kendi i shikimit: drejtimi horizontal: 355°
Drejtimi vertikal: 75°
Fuqia hyrëse: 5V / 1A
Kendi i lenteve: 355 gradë
Rezolucioni: 2 milion
Rrjeti: Transmetimi me vale Wi-Fi
Shikimi i nates: ndërrimi automatik i filtrave të dyfishtë, 5-10 metra
Audio: mikrofoni dhe altoparlanti i integruar gjithedrejtues per reduktimin e zhurmës, mbeshtet transmetimin e dyanshem te audios ne kohe reale

Alarmi:

 1. Dedektimi  i levizjes, mbeshtetja e shtytjes se figures
 2. Inteligjenca artificiale, zbulimi i sulmeve të personelit

Menyra e ruajtjes: Karta MicroSD ruan deri në 128 g
Madhesia e produktit: 112mm x 106mm

SKU: i22675992 Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat