, ,

Karikues me porte PD dhe Fast Charger | TOTU

TOTU

3,490L

Karikues me Porte PD Totu FTZPD 01

Karikues me porte PD dhe Fast Charger | TOTU

Cilesimet Kryesore | 
Marka : TOTU
Modeli : FTZPD-01
Hyrje : 100-240V / 50-60Hz 0.6MAX
Porte Dalese USB PD : DC 6V-3A /  9V-2.7A / 12V-2.3A
Porte Dalese USB QC 3.0 : DC 6V-3A /  9V-2A / 12V-1.5A
Me dy porta karikimi PD dhe nje Fast charger QC 3.0.
Projektuar me materiale cilesore dhe rezistente per perdorime afatgjate.
Pershtatet me te gjitha pajisjet me porte lightning.
I sigurte ne perdorim.
SKU: Karikues-me-Porte-PD-Totu-FTZPD-01 Kategori: , ,
Pesha0.1 g/kg
brands

TOTU

LLoji

Kufje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat