, ,

Karrige portative metalike plazhi dhe kampingu


3,490L

KARRIGE PORTATIVE METALIKE PLAZHI

Karrige portative metalike me pamje elegante dhe te pershtatshme me cdo ambient do te jete i preferuari juaj per tu clodhur si ne kamping, plazh apo ne oborrin e shtepise tuaj.

Fale konstruksionit te palosshem me mbeshtetese ju mund te uleni te sigurt ne keto karrige per nje rehati maksimale.

Struktura metalike prej celiku me cilesi te larte e karrigeve siguron qendrueshmerine dhe rezistencen e tyre.

Karakteristika

  • Ngjyra: blu
  • Materiali: çelik dhe pelhure poliester PVC
  • Madhesia : 52 x 59 x 80 cm
  • Kapaciteti maksimal i ngarkeses: 100 kg
  • Rezistent ndaj kushteve të motit

Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online

SKU: L-2120221 Kategori: , ,
Pesha2 g/kg

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat