,

Kasetofon makine – Mp3 Player 6295

Te ndryshme

2,200L

KASETOFON MAKINE – MP3 PLAYER 6295

Kasetofon MP3 player me porte të dyfishtë USB.

Ka funksion të karikimit të shpejtë. Nuk keni pse te shqetesoheni me per mbarimin e karimikit te telefonit gjate udhetimit tuaj, apo per blerjen e karikueseve te tjere.

Modeli i ri 6295 ka një hyrje USB me karikim të shpejtë, në mënyrë që të lidhni celularin, tabletin drejtpërdrejt pa pasur nevojë të sakrifikoni muzikën tuaj,

Kasetofon me dizajn terheqes por dhe super praktik, i pajisur me telekomande.

Me ekran LCD, një USB për të lexuar njësinë normale, dhe nje porte tjeter USB për karikim të shpejtë.

Kasetofoni funksionon me shtypjen e butonit direkt nga paneli por dhe me telekomanden wireless.

Mbeshtet thirrjet telefonike me lidhje bluetooth dhe vendosjen e kengeve gjithashtu.

Opsionale me radio FM, radio AM + FM. Mbështet zgjedhje në frekuencën e radios dhe funksionin e kërkimit automatik.

Funksioni i  rinisjes, kujtesë e këngës në minuta.

Ka dalje per fishe AUX.  Dalje audio 2CH (RCA) / 4CH (RCA)

Me përforcues të energjisë së ulët 4 – 6W.

Karakteristikakasetofon makine blerje ibuy al

Kasetofon makine me Bluetooth

Model 6295

Universal, me telekomande

Thirrje telefonike, audio,radio

Instalim dhe perdorim i thjeshte

Mbështet hyrjen e kartës USB / SD / MMC

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: 201133 Kategori: ,
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat