,

Kasetofon me ekran Parrot Asteroid

Parrot

15,900L

KASETOFON ME EKRAN PARROT ASTEROID

Kasetofon me ekran Parrot Asteroid eshte zgjidhja e duhur per telefonata , lidhje muzikore dhe aplikacione te lidhura me Bluetooth ne makinen tuaj.

Ekran i madh dhe elegant 5,0 inch me touch tregon te gjithe informacionin qe vjen nga aplikacione te ndryshme ndersa telekomanda jep kontroll mbi funksionet kryesore.

Kasetofoni mundeson nje larmishmeri te madhe lidhje per muzike me iPod / iPhone, USB, karta SD, Bluetooth etj.

Kerkimi i muzikes i aktivizuar me ze ku mjafton te shtypni butonin e dedikuar thoni emrin e artistit ose albumit dhe shijoni muziken tuaj.

Sinkronizoni automatikisht te gjithe kontaktet e telefonit tuaj dhe filloni telefonatat duke perdorur njohjen e perparuar te zerit.

Dizajn i thjeshte dhe inovativ, ofron mundesine per te menaxhuar opsionet e tij nga nje telekomande e optimizuar wireless.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: i2172162 Kategori: ,
Pesha1 g/kg
brands

Parrot

LLoji

Kasetofon

color

Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat