,

Kasetofon per makine Pioneer – Car mp3 player

Pioneer

2,500L

KASETOFON PER MAKINE PIONEER – CAR MP3 PLAYER

Kasetofon per makine Mp3 Player per ti bere udhetimet me makine me argetuese.

Ofron mundesi te shumta lidhje per muzike audio me ane te portes Aux, portes Usb per lidhje me telefonin apo pajisje audio te tjera, lidhje Bluetooth, karte TF etj.

Kasetofoni eshte i pajisur me dy porta Usb e cila ju lejon te degjoni muzike nga pajisjet dhe ne porten tjeter te karikoni telefonin tuaj.

Ekrani i tij mundeson pamje vizuale te qarte per thirrjet telefonike, stacionet e radios,  muzikes dhe volumit.

I pershtatshem me shumicen e makinave qe kane hapesire single din te kasetofonit.


Bli online dhe sigurt vetem ne iBuy.al

 

 

SKU: kasetofon-pioneer-dual-usb Kategori: ,
Pesha0.8 g/kg
brands

Pioneer

LLoji

Kasetofon

color

Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat