,

Kitchen Cutting Board – Tabaka kuzhine portative


  • Tabaka per prerjen e frutave dhe perimeve
  • I lehte ne perdorim
  • Dizajn praktik 
  • Model portativ me doreza

1,290L

KITCHEN CUTTING BOARD – TABAKA PORTATIVE KUZHINE 

Kjo tabaka ideale për prerjen e frutave dhe perimeve është krijuar për ju që të punoni direkt mbi lavamanin tuaj.

Tabakaja vendoset direkt mbi lavaman duke mos  marrë më hapësirë nga banaku juaj. Keshtu do te perdorni lirshem pjesen tjeter te banakut.

Thjesht vendosni krahët e zgjerueshëm,  mbi lavamanin tuaj dhe ndjehuni të sigurt duke copëtuar produktin tuaj të freskët dhe  pa rrëmujë.

Përshtatet me format dhe madhësitë e ndryshme te lavamanit, mbyllet dhe paloset.

Fale dizajnit kompakt, ju kurseni  hapësirë. I lehtë për tu ruajtur në dollapët e ngushtë dhe hapësirën e kufizuar.

BAZE MBESHTETESE PER PRERJE

Doreza të buta te cilat nuk rreshqasin në të gjitha sipërfaqet. Të sigurta për larjen e enëve.

Punoni direkt mbi lavaman  dhe parandaloni një rrëmujë të madhe në banakët dhe dyshemenë tuaj. 

Mund ta përdorni për shpëlarjen dhe kullimin e frutave dhe perimeve. 

Sipërfaqe e strukturuar që i reziston gërvishtjeve dhe doreza qe lejojnë hapjen dhe mbylljen e lehtë.

Gjithashtu një aksesor i shkëlqyeshëm për dhurata tek të afërmit dhe të dashurit tuaj.

Specifikat:

prerese per kuzhine bli online ibuy al

Dimensionet: 42 x 24 x 7 cm

Ngjyra: – Kafe me pana

Dy funksione ne nje

I lehte ne perdorim

Dizajn praktik

 

 

 

 

 

 


Bli ne iBuy.al – Dyqani juaj Online!

 

SKU: tabaka-portative Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat