,

Kompresa per femije dhe te rritur – Cooling Patch

Te ndryshme

190L

KOMPRESA PER FEMIJE DHE TE RRITUR

Kompresa Cooling Patch per femije dhe te rritur.

Ftohje e bute dhe e rehatshme e cila sjell ftohje te menjehershme ne rastet e tempertures se trupit te larte.
Vendoset ne balle dhe eshte e pershtatshme si per femije ashtu dhe per te rritur. Efektive per t’u perdor dhe gjate kohes qe ju jeni duke perdorur ilace.
Perdorimi:
  • Hapni qesen dhe largoni copen e xhelit ftohes.
  • Largoni pjesen transparente nga cehli.
  • Vendoseni xhelin ftohes ne balle duke u sigururar qe zona eshte e thate.
  • Efektshmeri deri ne 10 ore.

    Kujdes :

  • Shmangni kontaktin me syte.
  • Ndalojeni perdorimin e saj nese ndodhin skuqje ose kruajtje.
  • Nese temperatura e trupit eshte mbi 39°kerkoni keshille mjekesore.
  • Ruajeni ne nje vend te thate dhe te fresket.
SKU: kompresa-per-femije-dhe-te-rritur Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Kompresa

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat