Kompresor Ajri Portativ – Portable Air Compresor

As Seen on TV

  • Shume i thjeshte edhe i shpejte.
  • Materiali perberes : Metal.
  • Tensioni : 12 Volt.
  • Permasat : 28.24 x 10.16 x 24.13 cm.

2,200L

KOMPRESOR AJRI PORTABLE PER MAKINAT

Ky kompresor Ajri portativ eshte zhgjedhja me e mire, e thjeshte dhe e shpejte per te mbushur gomat tuaja nese ato demtohen apo jane te konsumuara pas nje perdorimi te gjate. Tashme nuk keni pse te shqetesoheni per gjendjen e tyre edhe edhe as te harxhoni para pa fund neper servise kur tashme mund ta beni mjaft mire edhe vet pjesen e ruajtjes se cilesisve te gomave.

PORTABLE AIR COMPRESOR

Kompresori punon ne menyre automatike, c’ka do te thote se ai ndalon se punuari ne momentin qe goma ka marre te gjithe vellimin e nevojshme te ajrit.

Ideal per t’u dhene vellim ajri edhe tipave te sportit, lodrave, dyshekve prej ajri etj.

Perbehet nga nje kabllo ekstra te gjate 14 metra te gjate.

Bërë në mënyrë cilësore, do të jetë në gjendje t’ju shërbejë për një kohë të gjatë.kompresor ajri portable bli online iBuy al

Mund të përdoret nga gratë pa probleme.

Shumë e lehtë për t’u përdorur dhe thjeshton procesin e inflacionit.

Mund të lidhni një prizë të rrymës 12 volt të makinës suaj.

SPECIFIKAT

Jep ajer te menjehershem kur nevojitet.

Ndalet automatikisht kur arrin presionin e persosur.

Me mates të presionit dixhital të gomave të integruara.

Me 3 njesi te ndryshme te matjes.

Perdoret ne makina edhe kamione.

Praktik edhe funksional.

Kualitativ.

Bli Online ne iBuy.al | Bej zgjedhjen tende me cilesore dhe me cmimin me ekonomik ne treg.

SKU: 1301202001 Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

As Seen on TV

color

Green

LLoji

Kompresor Ajri

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat