,

Kondicioner KFC-818B – Ftohes Ajri me uje Fuego

Fuego

  • Marke : Fuego.
  • Modeli : KFC-818B.
  • Hapesira qe ze : 20-25 m.
  • Madhesia : 44cmx37cmx81cm.
  • Fuqia : 65Watt /2000Watt.
  • Tension : 220-240Volt.
  • Frekuence : 50Hz.
  • Kapaciteti: 10 L.

9,900 L

KONDICIONER FUEGO KFC-818B 

Kondicioner Fuego KFC-818B e bene ambinetin tuaj te kete temperaturen qe ju deshironi. Me termostatin e rregullueshem ky ftohes ajri perdoret gjate gjithe vitit duke ju dhene temperatura te ftohta ne vere edhe te ngrohta gjate dimrit.

Kondicioner Fuego KFC-818B eshte zgjedhje perfekte per cdo ambient te qendrimit tuaj.

FUEGO AI COOLER – FTOHES AJRI ME UJE

Ftohjen, ky kondicioner e realizon me ane te kristaleve te akullit dhe teknologjise se humidifikimit. Ai i ndryshon temperaurat pa e thare ajrin e ambientit duke qene se punon me depozitet uji i cili ndihmon qe ajri ne ambientitn tuaj mos te zhduket.

Depozita e ketij kondicioneri eshte 10 L.

Nivelet e shpejtesise se ftohjes apo ngrohjes jane tre, ku ju keni mundesi te zgjidhni nivelin qe i nevojitet ambientit tuaj.

KONDICIONER ME UJE FUEGO KFC-818B 

Kondicioneri ze nje hapesire te vogel te ambientit tuaj, duke u pershtatur keshtu kudo qe ju e vendosni.

Hapesira e vogel, pesha dhe paisja me rrota e bejne ate lehtesisht te manovrueshem edhe te transportueshem.

Temperaturat e ftohjes jane deri ne – 1o grade kurse ato te ngrohjes arrijne deri ne 37 grade celcius.

Ftohesi apo ngrohesi Fuego ka nje miniekran ne pjesen e siperme ku ju mund te shihni ne cdo kohe temperaturen ne te cilen ai po punon.

SPECIFIKATftohes ajri fuego kfc 818B bli online ne iBuy al

Ngrohëse & Ftohëse 2në1.

Fuqia optimale : 2000 Watt

Nivele shpejtësie: tre.

Kapaciteti i rezervuarit të ujit : 10 Litra

Niveli i temperaturës: 10-37 °C.

Zonë efektive e hapesires : 20-25m²

Termostat.

Ngjyra: E bardhë.


Bli Online ne dyqanin me te mire iBuy.al | Kurse kohe dhe para!

SKU: KFC-818B Kategori: ,
Pesha 13 kg
brands

Fuego

color

E bardhe

LLoji

Kondicioner

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat