,

Korrigjues per trupin – Adjustable One Piece Waist Band

Te ndryshme

  • Ideale per tonifikimin e trupit.
  • Humbni ne peshe.
  • Shkakton djersitjen.
  • Material poliesterit.
  • Ideuar per femrat.
  • Ndikon ne bark, vithe edhe kofshe.

1,890L

KORSE KORRIGJUESE PER TRUPIN

Korse korrigjuese per barkun, kofshet dhe vithet duke i tonifikuar ato edhe duke i vendosur ne peshen e duhur.

Mund ta perdorni ne cdo moment te dites.

Duhet ta vendosni pothuajse cdo dite qe te shihni rezultate me te shpejta.

I përshtatshëm për cdo stine te vitit: Verë, dimër, pranverë, vjeshtë.One Piece Adjustable Boday Shapers Plastic Waistband Sports online iBuy al

SPECIFIKAT

Korse korrigjuese per trupin.

Projektuar per femrat.

Vishet edhe hiqet me lehtesi.

Shkakton djersitjen pasi ve ne levizje muskujt.

Ideale per palester.

Mund ta vishni edhe nen rroba.

Rekomadohet te lahte me dore.

Bli online, kurse kohe dhe para | IBUY.AL

SKU: korse-per-barkun-dhe-kofshet Kategori: ,
Pesha0.4 g/kg
color

Black

LLoji

Korse

brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat