,

Korse per Belin per Femra – Black – Blerje Online

Te ndryshme

1,490 L

KORSE PER BELIN PER FEMRA – BLACK

Korse per Belin per Femra – Black – Blerje online ne ibuy.al

Beli i holle nuk eshte me aq i veshtire per t’u arritur. Korse me kontroll te forte, me synim per te zvogeluar vijen e belit duke krijuar nje siluete me te holle femerore. Sistemi i bonifikimt parandalon rrotullimin. Keshtu qe ai qendron i vendosur ne bel gjate gjithe kohes qe ju e keni veshur.

Eshte  e perkryer per te holluar barkun tuaj nen cdo lloj rrobash. Nisur nga veshjet me rastesore dhe pasuar nga festat, mbremjet, koktejlet etj.
Ndihmon ne lehtesimin e dhimbjeve te shpines dhe mesit duke permiresuar gjendjen tuaj.
Pelhure e nje cilesie te larte qe nuk ju pengon te merrni fryme dhe mund ta mbani veshur gjate gjithe dites.
Blerje online ne ibuy.al
SKU: korse-per-belin-per-femra Kategori: ,
Pesha 0.1 kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Korse

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat