, ,

Korse per Gra Shtatezena – Best Marternity Belt – Bli online

Te ndryshme

2,890L

KORSE PER GRA SHTATEZENA

Best Maternity Belt – Korse per Gra Shtatezena – Bli online ne ibuy.al

Brez shtatezanie ofron nje suport te madh per barkun, shpinen dhe i jep fshikezes dhe legenit lehtesim nga presioni i vazhdueshem. I projektuar per te pasur komfort per rritjen e barkut gjate gjithe shtatezanise.

Pelhure elastike me material te bute. Eshte e krijuar per pozicionin ne kembe, kur uleni ju rekomandojme ta shkepusni.
SKU: korse-per-gra-shtatezena Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Korse

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat