,

Krem Arap Kizi me vitamine E – Amina – Dyqan Online

Amina

1,150L

KREM ARAP KIZI ME VITAMINE E – AMINA

Krem Arap Kizi me Vitamine E – Amina

Benefitet nga perdorimi i tij |

  • Vitamina E hidraton dhe ushqen lekuren.
  • Ndihmon ne promovimin e potencialit qelizor te lekures.
  • Zbardh lekuren.
  • Nxit qarkullimin e gjakut qe mblidhet ne fytyre.
  • Rrit qarkullimin e melanines.
  • Pershpejton rinovimin qelizor.
  • Eliminon qelizat e vdekura.
  • Eliminon njollat e erreta ne lekure.
  • Nxit prodhimin e Kolagjenit duke ofruar lekure me rinore.

Me infiltrim dhe absorbim të lartë ndihmon në zbardhjen dhe rigjallërimin e lëkurës.

Perdorimi | 
Ne mbremje para se te flini, pastroni fytyren tuaj  dhe me pas vendoseni kremin. Lereni te qendroje deri ne mengjes per nje absorbim me te mire te tij.

Sasia 20ml

SKU: krem-arap-kizi-me-vitamine-e Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Amina

LLoji

Krem

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat