Krem me mukus Kermilli – UV6 – Dyqan Online

Te ndryshme

1,350L

KREM ME MUKUS KERMILLI UV60

Krem me mukus kermilli UV60

Mbrojtesi ideal i lekures nga dielli gjithashtu dhe hidratues i shkelqyer. Rigjeneron lekuren dhe qelizat e vdekura. Lekure e bute dhe e mbrojtur nga temperaturat e nxehta. E vecanta ne kete krem qendron ne faktin se lufton rrudhat dhe gjate kohes qe jeni duke perdorur kete krem nuk eshte e nevojshme perdorimi i nje kremi anti rrudhe.

Perdorimi |

Mbasi të pastrohet lëkura masazhoni kremin me delikatesë deri sa të asorbohet nga lekura. Kremi është transparent dhe nuk lë asnjë shenjë në lëkurë. Përshtatet për çdo lloj lëkure.

Sasia | 50ml

SKU: krem-me-mukus-kermilli Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Krem

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat