,

Krem me Vaj Avokado dhe minerale nga deti i vdekur

Roushun

1,050L

KREM ME VAJ AVOKADO – TEA TREE OIL

Krem me Vaj Avokado & minerale nga deti i vdekur

Sekreti juaj per rinine qe nuk humbet pavarsisht viteve. Mbron, ushqen, zbut dhe hidraton lekuren. Nese aplikohet rregullisht permireson elasticitetin dhe plasticitetin e lekures. duke parandaluar ne kete menyre rrudhat dhe thatesine.

Benefitet nga perdorimi i tij | 

  • Ndihmon ne ruajtjen e indeve ne gjendjen e tyre optimale.
  • Zbut dhe tonifikon lekuren.
  • Redukton rrudhat dhe lekuren e thate.
  • Normalizon shtresen lipide e cila mbron lekuren.

Perdorimi |

Ne mbremje apo kurdo qe e ndjeni te nevojshme, aplikoni kremin ne sasi te vogla ne fytyre pasi ta keni pastruar me pare ate. Masazhojeni per te ndihmuar absorbimin total te tij.
Per lekura te moshes se mesme keshillohet si nje produkt i perdorimit te perditshem.
Per lekurat e reja mund te perdoret ne periudha ciklike.

Sasia | 75ml

SKU: krem-me-vaj-avokado Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Roushun

LLoji

Krem

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat