,

Krem natyral per zmadhimin e bustit – Breast Cream

Te ndryshme

490L

KREM NATYRAL PER ZMADHIMIN E BUSTIT – BREAST CREAM

Krem per zmadhimin e bustit me perberes natyral, e sigurt dhe pa efekte anesore.

Breast cream funksionon duke permiresuar qarkullimin e gjakut, duke rritur elasticitetin e ligamenteve dhe stimuluar rritjen e indeve te gjirit ne menyre te natyrshme.

Ushqen lekuren, e ben ate me bute dhe elastike.

Perberesit aktive bimore natyral nxisin qarkullimin e gjakut duke aktivizuar indet e gjirit.

Vishni fustanet e preferuara me plot besim fale kremit bust cream.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: L-2120226 Kategori: ,
Pesha0.5 g/kg
brands

Te ndryshme

color

White

LLoji

Krem

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat