,

Scar Serum – Hidratues per lekuren

Touch me

1,350L

SCAR SERUM – HIDRATUES PER LEKUREN

Scar Serum Hidratues i lekures – Touch me

I jep lekuresi butesine qe i nevojitet, hidraton dhe pastron duke depertuar thelle ne shtresat e lekures.

Antioksidant i fuqishem per mbrojtjen e lekures dhe largimin e shenjave.

Benefitet nga serumi

  • Ndihmon ne zvogelimin e shenjave te lekures.
  • Ndihmon ne eliminimin e strijave.
  • Ndihmon kurimin e vendeve ku dalin aknet, liat, zhuga etj.
  •  Ndihmon ne kurimin e plageve te renda dhe te lehta.
  • Ndihmon ne rigjenerimin e qelizave te vdekura.
  • Rrit imunitetin e lekures.
  •  Rrit nivelin e vitaminave ne lekure.
  • Hidraton lëkuren.

Perdorimi 
Pasi te pastroni fytyren me sapun te fares se zeze apo laresin tuaj, aplikoni Scar Serum mbi lekure 2 deri 3 here dhe pasi ti beni masazh lereni te qetesohet, kjo kryhet 2 deri 3 here ne dite.

Ky produkt sugjerohet te perdoret per rastet e plageve te hapura dhe perdorim te jashtem. Nuk shkakton efekte anesore.

Keshille

Nese keni skuqje, nderpreni aplikimin e tij. Duheta ta mbani larg femijeve.

Permbajtja | Gjalpe kakao, vitamine E, dhjam te peshkaqenit.

Sasia 30ml

SKU: scar-serum Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Touch me

LLoji

Serum

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat