,

Krem per gjoksin per femra – Breast Care Cream

Furkan

1,450L

KREM PER GJOKSIN PER FEMRA

Krem per gjoksin per femra – Breast Care Cream

Nese gjoksi i vogel ka qene nje shqetesim per ju aq sa ka ndikuar ne vetebesim tuaj. tTashme ju e keni nje zgjidhje te lehte. Ky krem ben permiresimin e gjinjve dhe asimetrise se tyre. Mund te perdoret nga grate ne cdo kohe. Pervee atyre qe jane shtatzene, te mitura dhe gra te cilat perdorin barna per kontracepsion.

Perdorimi | Krem 100% natyral, per te arritur rezultatet e deshiruara duhet te perdoret 2 here ne dite. Aplikimi ideal do te ishte ne mengjes dhe ne mbremje, duke vendosur dy porcione me madhesi lajthie ne pellemben e dores dhe me pas masazhojeni ne gjinjte tuaj.

Sasia | 75ml

SKU: krem-per-gjoksin Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Furkan

LLoji

Krem

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat