,

Krem nga fara e zeze per masazh – Hemani – Black Seed

Hemani

1,350L

KREM NGA FARA E ZEZE PER MASAZH

Hemani Black Seed – Krem nga fara e zeze

Krem bimor i prodhuar ne nje menyre tradicionale me nje perzierje unike te vajrave natyrore per sherim dhe relaksim te muskujve.

Efektet nga perdorimi i tij | 

Ndihmon ne lehtesimin e dhimbjeve te shpines (sherimin e unazave, boshtit kurrizor etj).
Lehtëson dhimbjet e pergjithshme muskulare.
Lehteson ne vecanti dhimbjet e kockave.
Rekomandohet qe te perdoret pas ushtrimeve fizike ose mund ta perdorni sipas nevojes.
Kunder reumatizmit.
Ndihmon qarkullimin e gjakut ne vendet ku behet masazh me kete krem.

SHENIM | Te ruhet ne nje vend te erret, te thate dhe temperature mesatare.

SKU: krem-nga-fara-e-zeze-hemani Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Hemani

LLoji

Krem

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat