,

Sapun Artizanal me Aloe Vera, Bamboo etj

Te ndryshme

890L

SAPUN ARTIZANAL

Sapun Artizanal me Aloe Vera, Bamboo ..

Sapun bio me perberes natyral. Per nje lekure te paster dhe te bute. Pastrimi i lekures mundesuar nga produkte te tilla jo vetem qe eshte kujdesi me i mire dhe i sigurte qe  ju mund ti ofroni. Por gjithashtu dhe me efektivi.

Te punuar me dore kujdesen qe te ruajne te gjitha vlerat e perberesve duke ju ofruar nje cilesi te pare produktit.
SKU: sapun-artizanal Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Sapun

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat