,

Krem per floket ne forme spraj – Horsetail condicioner


  • Ndihmon per ti bere floket tuaj me te shendetshem, me te trashe dhe me te forte
  • Pengon hapjen e majave te flokeve
  • Rikthen brishtesine e flokut
  • Ploteson magesite e lendeve ushqyese te flokut
  • Perdoret per te rritur.

1,290L

KREM PER FLOKET NE FORME SPRAJ

Kujdesi per floket duhet te jete i rendesishem per te gjithe ne.

Kremi nga bishti i kalit eshte ideali per kujdesin maksimal te flokeve tuaj.

Paketimi ne forme spray eshte me praktik per perdorim.

SPRAJ PERFORCUES PER SHKELQIMIN E FLOKEVE ME EKSTRAKT TE BISHTIT TE KALIT FORCON FLOKET

Spraj permban perberes aktive natyrale jashtezakonisht te bute, duke ushqyer ne menyre efektive floket e demtuar dhe parandalon tendencen per renien e flokeve.

Ekstrakti nga kercinjte e rinj te bishtit te kalit fushor, i pasuruar me nje ekstrakt nga levorja e lisit dhe thupres, forcon dukshem floket, stimulon rritjen e flokëve dhe frenon renien. Perveç kesaj, keratina nga provitamina B5 i ben floket me te hidratuar, ushqen rrenjet e flokeve, pershpejton rritjen dhe rigjenerimin e tyre, dhe prebiotiku natyral Inutec lehteson krehjen, duke mbrojtur floket nga dëmtimi.

SPECIFIKAT 

Ndihmon per ti bere floket tuaj me te shendetshem, me te trashe dhe me te forte.

Pengon hapjen e majave te flokeve

Rikthen brishtesine e flokut

Ploteson magesite e lendeve ushqyese fale perberesve te shumte efektiv.

Perdoret per te rritur.

 

Kapaciteti 200ml

SKU: b2201381 Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat