, ,

Krem per fytyren me 99% Aloe Vera


  • Largon ne menyre efektive yndyren e tepert nga fytyra
  • Efekt shume te mire pastrimi, i cili mund te largoje thellesisht papastertite brenda poreve
  • Permison qendrueshmerine e lekures dhe  e le te paster pa njolla
  • Ushqen dhe riparon problemet e vogla te lekures
  • Lufton pikat e zeza dhe parandalon shfaqjen e pikave te zeza te reja
  • Mban te hidratuar lekuren.

1,190L

KREM PER FYTYREN ME ALOE VERA

Aloe Vera eshte nje bime e njohur per efektet pozitive qe i jep lekures.

Karakteristikat e saj jane:

1-Largon ne menyre efektive yndyren e tepert nga fytyra

2-Efekt shume te mire pastrimi, i cili mund te largoje thellesisht papastertite brenda poreve

3-Permison qendrueshmerine e lekures dhe  e le te paster pa njolla

4-Ushqen dhe riparon problemet e vogla te lekures

5-Lufton pikat e zeza dhe parandalon shfaqjen e pikave te zeza te reja

6-Mban te hidratuar lekuren.

KUJDES:

Perdoret vetem per perdorim te jashtem

Shmangi kontaktin me syte

Mbajeni larg femijeve

 

SKU: b2201375 Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat