,

Krem per quka dhe njolla te erreta – Orchid Cream

Te ndryshme

1,350L

KREM PER QUKA DHE NJOLLA TE ERRETA

Orchid Cream – Krem per quka dhe njolla te erreta

Krem natyral me ekstrakte bimore e cilat depertojne ne shtresat e lekures per te arritur melanocitet (qeliza te pigmentit). Ne menyre qe te ndalojne prodhimin prej tyre te melanines ( pigmentit te erret) qe shkakton shfaqjen e qukave dhe njollave te erreta ne fytyre. Permbajtja e tij eshte plotesisht natyrale dhe kjo ndihmon ne marrjen e rezultateve te shpejta.

Perdorimi |
Sugjerohet te perdoret ne mbremje pasi duhet shmangur ekspozimi ne diell gjate dite. Rrezet e tij vonojne permiresimin dhe mund te acarojne gjendjen e lekures.

Sasia 50ml

SKU: krem-orchid-per-qukat Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Krem

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat