,

Krem per rrudhat e syve dhe rrathet e zinj- Ostrich Eye Cream

Skin Doctor

1,350L

KREM PER RRUDHAT DHE RRATHET E ZINJ TE SYVE

Krem per rrudhat e syve dhe rrathet e zinj

Krem i perpunuar me nje formule te vecante posacerisht per trajtimin e rrudhave dhe rratheve te zinj poshte syve. Redukton linjat e deformuara nga mungesa e elasticitetit. Njekohesisht me perberesit qe gjenden ne te zbut dhe rifreskon lekuren duke ju dhuruar nje pamje totalisht te re.

Benefitet nga perdorimi i tij |

  • Vonon plakjen e lekures.
  • Largon qelizat e vdekura te lekures.
  • Rigjeneron lekuren rreth syve.
  • Forcon tonet e lekures.
  • Largon shenjat e lekures.
  • Redukton rrudhat rreth syrit.
  • Hidraton lekuren.

Perdorimi | Sugjerohet te perdoret ne lekure te paster duke masazhuar lehte lekuren rreth syve.

SKU: krem-per-rrudhat-dhe-rrathet-e-zinj-te-syve Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Skin Doctor

LLoji

Krem

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat